circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька гімназія №8 урочисто відзначила свій ювілей

04.11.2019, 19:07

text
Поділитися:

Їй вік лише на користь. Запорізька гімназія №8 відсвяткувала своє 45-річчя. Її випускники з нагоди почесної дати влаштували урочистий концерт. Запросили до місцевого Будинку культури вчителів і колишніх учнів гімназії, де разом згадували шкільні роки.

Запорізька гімназія №8 існує майже півстоліття. А точніше — 45 років. Серед традицій закладу — бути згуртованими. Працівники й учні десятиліттями об’єднуються у велику родину, де разом навчаються і підтримують один одного. Впроваджується тут і нова українська школа. Тому щотижня першачки займаються різними проектами. Наша знімальна група потрапила на тиждень під назвою “Техніка, що допомагає”. Під час нього дітлахи створювали роботів, сортуючи сміття.

До речі, 8-ма гімназія — єдиний навчальний заклад у Комунарському районі, де для старшокласників викладають інтегрований курс природничих наук. Так учні вивчають фізику, хімію, географію та біологію в одному предметі. Це допомагає дітям отримати цілісне уявлення про світ.

День народження рідної гімназії вчителі та учні святкують разом. Зібралися у Будинку культури “ЗАЗ”, щоб згадати найяскравіші моменти зі шкільного життя. За 45 років існування гімназія випустила понад 6,5 тисяч учнів. Кожен з них обрав свій професійний шлях. А дехто навіть повернувся до рідної школи і тепер сам навчає дітей. Серед таких й Ірина Бірюкова. Свого часу навчався тут і депутат міської ради Олег Германюк.

До ювілею випускники навчального закладу влаштували святковий концерт. Вітання для гімназії лунали навіть з-за кордону. Один із учнів, який тепер проживає у Канаді, також надіслав теплі побажання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: