circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька гімназія провела телеміст з Францією та Казахстаном

28.02.2017, 09:06

text
Поділитися:

У 2016 році, в рамках реалізації міської програми, в запорізьких школах були комплексно модернізовано 111 комп’ютерних класів, нагадує прес-служба мерії. 27 лютого на базі запорізької гімназії № 50, в оновленому комп’ютерному класі відбувся онлайн-телеміст «Діалог освіти і культури: Україна-Франція-Казахстан».

Організаторами виступили департамент освіти і науки Запорізької міської ради, французький культурний центр «Alliance Francaise», центр професійного розвитку «Brain Academy», Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників Північно-Казахстанської області.

Учасників онлайн-телемосту привітав заступник міського голови Влерий Еделев. Він підкреслив, що використання сучасних комп’ютерних технологій в освітньому процесі відкриває нові горизонти, в тому числі і в спілкуванні з іншими країнами.

– Телеміст дозволив нашим педагогам наживо поспілкуватися з представниками Франції, Казахстану. Це, звичайно ж, значний крок у вивченні й популяризації французької мови в Запоріжжі. Крім того, використання сучасних комп’ютерних технологій – це відмінна можливість для наших педагогів використовувати дистанційне навчання в повсякденній практиці, а також унікальна можливість познайомитися з культурою і системою освіти інших країн, – зазначив Валерій Еделев.

В ході телемосту учасники змогли поспілкуватися з випускницею гімназії № 50 Антоніною Медведєвою, яка викладає французьку в одній зі шкіл Парижа. Вона поділилася досвідом французьких педагогів щодо використання інноваційних форм дистанційного навчання та сучасних тенденцій в освіті і культурі інших країн. Також під час онлайн-сесії запорізькі викладачі французької мови та інформатики обговорили з фахівцями «Brain Academy» та Інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників Північно-Казахстанської області можливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій для підвищення статусу навчального закладу на ринку освітніх послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: