circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька громада вирішить долю книжкової толоки

03.05.2018, 21:22

text
Поділитися:

Бути чи не бути? Вже вчетверте у нашому місті має відбутися масштабний літературний фестиваль – “Запорізька книжкова толока”. Проте наразі організація заходу під питанням — триває збір підписів під петицією на сайті міськради. Втім, організатори запевняють: це питання не фінансової підтримки, а взагалі у необхідності проведення таких заходів.

У минулому році організатори заходу налічили близько 12-ти тисяч відвідувачів з різних куточків України та світу. Захід вдався завдяки грантовій підтримці іноземних спільнот, зокрема Америки, Німеччини, Франції та Чехії. Нині до активності організатори заохочують запорізьку громаду – збирають підписи до петиції на сайті міськради. Це надасть можливість співфінансування із міського бюджету.

Необхідна кількість голосів для подальшого розгляду петиції — 700. Організатор книжкової толоки Ігор Гармаш каже: збір підписів — це своєрідний лакмусовий папірець потреб запоріжців у таких заходах.

Запорізький письменник Валентин Терлецький до толоки цьогоріч приєднається вже вчетверте, якщо вона буде. Каже: представить новий доробок – першу частину із серії історичних романів “Книга сили”. Впевнений, такі заходи дають можливість заявити місту про себе.

Яна Терлецька додає: нині найбільшим попитом користується література психологічна — націлена на саморозвиток та успіх. Підлаштуватися до смаків аудиторії і допомагають аналогічні заходи. Втім, це не єдина влаштована цьогоріч книжкова толока у Запорізькому регіоні — така ж відбулася у квітні у прифронтовому Маріуполі. Близько 32-х видавництв та 200-нь митців — відвідали подію майже 3000-чі учасників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: