circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька художниця Віра Устянська влаштувала персональну виставку картин

10.12.2020, 15:24

text
Поділитися:

За понад 10 років творчості Віра Устянська створила понад тисячу картин. Та зараз авторка показує експозицію, присвячену лише одному об’єкту, — соняхам у різних станах. Майже весь карантин Віра була на дачі, навпроти фермер висадив ціле поле цієї рослини. Тож на пленер далеко ходити не довелось. Тепер на цих полотнах можна побачити соняхи у будь-яких видах, а разом з цим зазирнути у внутрішній світ авторки.

Картину «Непохилені соняхи» Віра Устянська вважає однією з найяскравіших на цій виставці. Її присвятила усім, хто має власну думку та відстоює її.

Насправді, до соняхів зверталися багато митців — від Ван Гога до Марії Примаченко. Але Віра Устянська знайшла інший концепт, балансуючи на межі між квітковим натюрмортом та пейзажем. В кожній картині є своє, власне , рішення.

Це вже 12 персональна виставка Віри Устянської та перша — у Запорізькому художньому музеї. Наразі в колекції закладу знаходяться дві її роботи.

Як сподівається авторка, кожна робота має подарувати трохи сонячного тепла та надії. В подальшому Віра Устянська збирається доповнити цю колекцію новими творами та показати її в інших містах України та Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: