circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

«Запорізька книжкова толока» об’єднала тисячі читачів та відомих письменників

27.10.2018, 00:00

text
Поділитися:

Цього року “Толока” стала масштабнішою. Знову до Запоріжжя завітали відомі письменники, вчені, видавці та інтелектуали з усієї країни. До 28 жовтня всі разом вони презентуватимуть нові твори та збірки, дискутуватимуть про майбутнє книжок і, звичайно, проведуть безліч різноманітних лекцій, присвячених проблемам і перспективам української літератури.

Київська професорка Інна Ренчка на “Запорізьку книжкову толоку” завітала вперше. Тут в неї ще один дебют: презентує свою першу наукову книгу  “Лексикон тоталітаризму”. На її сторінках авторка вивчає зміни мови в залежності від ідеологій, досліджує поняття “мова ошуканства”  та, що приховує реальність.

А перекладачка та видавчиня Ольга Чичинська  нашу “Толоку” відвідує щороку. Жінка постійно презентує нові досягнення турецької літератури. До запорізького заходу готувалася довго. Фахівчиня стверджує, сучасна турецька література дивує сміливістю задумів і тому має не лише свого читача, а й гарні перспективи.

На іншій локації київські та львівські письменниці діляться секретами власного дитинства та його впливу на творчість, презентуючи збірку малої прози “Лялька”. Автори  задуму не планували настільки серйозну збірку. Хотіли  обмежитися спогадами про дитячі іграшки письменників. Та проект вийшов за власні рамки.

У цьогорічній “Толоці” бере участь чимало видатних літераторів. Зокрема, гості фестивалю вже встигли зустрітися із “патріархом” літературного угрупування “Бу-ба-бу” Юрієм Андруховичем. Він презентував свою книжку “Коханці Юстиції”. Та попереду ще два фестивальних дні – насичені цікавими зустрічами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: