+3°

Запорізька “Козачка” стартувала в розіграші Кубка України з баскетболу

27.11.2017, 13:22

video text

Буквально за день до гри, баскетболістки козачки дізнались – домашній поєдинок проходитиме не в рідних стінах КПУ. Через ремонтні роботи, зустріч було перенесено на арену спорткомплексу Запоріжалюмінбуд”. Як потім зазначила наставниця клубу Олена Жержерунова – це далося взнаки. Більше п’яти хвилин наш колектив не міг знайти свою гру. 90% кидків завершувались безрезультатно. Лише після тайм-ауту, номінальні господарки дещо оговтались. Стартову чверть завершили з 2-очковою перевагою 10:8.

Минуло 4 хвилини другої чверті, як тайм-аут вже знадобився гостям. Не можна сказати, що гра Запоріжанок стала набагато краще. Помилки продовжувались. Точність кидків кульгала. Однак загалом до 10 набраних очок у першій чверті, до великої перерви Козачка додала 16. Суперник
лише 5.

Що в третій, що в заключній 10-хвилинках Запоріжанки втримували перевагу. У підсумку це принесло їм перемогу у 18 очок – 56:38. Гості обіцяють – у матчі-відповіді зроблять все, аби взяти реванш.

Матч-відповідь відбудеться 26 листопада. Гра проходитиме у Львові.