circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька майстриня представила виставку у техніці акватипія

16.05.2019, 16:10

text
Поділитися:

Монотипія, офорт, книжкова та комп’ютерна графіка, олійний живjпис та унікальна манера зображення – акватипія. Роботи в усіх цих техніках представила запорізька художниця Наталія Луценко до 70-річного ювілею. До екпозиції ввійшли картини в усіх способах зображення, з якими працювала упродовж творчого шляху. Від мініатюр до малюнків у графічних програмах.

Художниця Наталія Луценко приймає вітання та зустрічає гостей на власній вистівці. Зізнається, в залі вмістилась лише третина картин, які хотіла показати. Це і не дивно, бо мистецтвом жінка займається вже близько 45 років. Каже, починала з мініатюр, бо займатись більш масштабнішими роботами не мала можливості. Та потім познайомилась і з іншими техніками. Почала з офорту.

Офорт – це різновид гравюри на металі, попередньо обробленому кислотами. Преддметом роблять відтиск на папері. Коли опанувала офорт художниця перейшла до монотипії, яку з часом удосконанила і отримала свою улюблену акватипію.

Підтримати художницю на виставку прийшла і її дjнька Анастасія. Вона також художниця. Каже, хоч з мамою працюють у різних техніках, та ідеї для картин мимоволі позичають одна в одної. Своєю улюбленою картиною називає натюрморт з жасмином та вишнями.

Вітали Наталію Луценко і її колеги. Кажуть, завжди дивуються унікальності її робіт, і тому, з якою легкістю вона передає своє бачення мистецтва. На виставці художниця продемонструвала також полотна з олійним та акварельним живописом, ілюстрації до віршів та роботи, виконані методом комп’ютерної графіки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: