circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька майстриня створює міфічні полотна

20.03.2018, 21:53

text
Поділитися:

Майстриня міфів. Про вірування різних народів можна дізнатися з полотен художниці Люції Грос. Це творчий псевдонім запорізької майстрині Лариси Страхової. Жінка поєднує живопис і колаж. До кожної картини додає натуральні каміння та шкіру. Однак, спочатку жінка вивчає міфи давніх народів, і тільки потім береться за чисте полотно.

Запорізька майстриня Лариса Страхова створює незвичайні колажі. Головне на цих полотнах — натуральне каміння. Жінка надає перевагу агату, малахіту та сердоліку. На одній картині вміщує з півсотні мінералів. Додає сюди і натуральну шкіру. Все поміщає до асиметричної рами. Такий талант у жінці відкрила донька 7 років тому.

Ескізів майстриня ніколи не малює. За словами жінки, композиція з’являється після декількох етапів роботи над картиною. Також, Лариса постійно додає до сюжетів образи. Тому картини нібито ніколи не закінчені. А ще жінка вивчає стародавню міфологію. Наприклад, давньогрецькі вірування про Медузу Горгону можна побачити на одному з її полотен.

А головний герой на більшості картин — чарівний кінь. Так, у давньогрецькій міфології пегасів вважали музами для талановитих людей. А для Лариси звичайна тварина символізує бурхливе життя.

Наразі Лариса активно вивчає міфологію Давнього Єгипту. Каже, це її неймовірно надихає на нові творчі ідеї. Також, майстриня продовжить доповнювати вже створені полотна. Зараз жінка хоче обладнати кожний камінець малими світлодіодами. А потім підготує для запоріжців свою першу персональну виставку.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: