circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька міська лікарня №9 отримає гуманітарну допомогу

17.12.2018, 13:42

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося чергове засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Запорізькій ОДА, на якому розглянуто питання про визнання вантажів, які вже доставлені на територію області, гуманітарними.

Мова йшла про визнання вантажу, який надійшов до громадської організації «Асоціація ветеранів війни і інвалідів Чорнобиля Запорізької області», як гуманітарної допомоги Запорізькій міській багатопрофільній клінічній лікарні №9.

Асоціація ветеранів війни і інвалідів Чорнобиля Запорізької області отримала шпитальне ліжко, стілець дерев’яний, ходунки, інвалідне крісло, крісло для душа та ролатор.

Головний лікар Запорізької міської багатопрофільної клінічної лікарні №9 Кирило Нерянов зазначив, що на всі потреби оздоровчої сфери завжди недостатньо коштів, а потреба у меблях чи обладнанні є завжди, тому не треба зволікати.

За підсумками обговорення члени комісії зійшлися на рішенні рекомендувати голові облдержадміністрації визнати вантаж, який надійшов до Асоціації ветеранів війни і інвалідів Чорнобиля Запорізької області, гуманітарною допомогою. Найближчим часом меблі та обладнання передадуть лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: