circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька міськрада затвердила звіт про виконання Громадського бюджету

07.02.2018, 12:48

text
Поділитися:

В Запоріжжі триває 25 сесія міської ради. Депутати затвердили звіти профільних департаментів про реалізацію у 2017 році проектів-переможців Громадського бюджету, повідомляє прес-служба мерії.

Протягом 2017 року в Запоріжжі реалізовувались проекти, які стали переможцями Громадського бюджету-2016. На реалізацію громадських ініціатив з міського бюджету було виділено 4,7 млн. грн.

Вже другий рік у Запоріжжі реалізується міський проект «Громадський бюджет». Кожен житель обласного центру має унікальну можливість запропонувати для реалізації за кошти міського бюджету свій власний проект, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду Запоріжжя, умов проживання в місті і так далі. У 2016 році було подано 180 пропозицій. 21 проект з них набрав найбільшу кількість голосів. Ці проекти були повністю реалізовані в 2017 році.

Серед пропозицій, які подавали запоріжці – обладнання дитячих і спортивних майданчиків, благоустрій шкільних дворів, енергозберігаючі проекти для житлових будинків, устаткування Алеї випускників.

У 2017 році запорожці подали на розгляд Координаційної ради 152 проекти. За результатами голосування переможцями були визнані 33 проекти, які будуть реалізовані в поточному році. Загальна сума фінансування становить 10 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: