circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька молодь долучилася до акції «Посади своє дерево»

26.04.2019, 11:31

text
Поділитися:

Понад місяць в області триває природоохоронна акція «Посади своє дерево», яка є складовою обласної міжвідомчої краєзнавчо-природоохоронної програми «Ліси Запорізького краю». Започаткували акцію Департамент освіти і науки облдержадміністрації та обласне Управління лісового та мисливського господарства.

Метою програми є залучення учнівської молоді до заходів зі створення лісових і зелених насаджень та опіки над ними, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

За березень-квітень 2019 року в акції взяли участь більшість закладів освіти області. Учні та педагоги наводили лад на своїх пришкільних ділянках, закладали паркові зони, саджали дерева, кущі та квіти на території своїх громад.

Приміром, близька двохсот учнів та працівників Новоукраїнської опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Більмацького району посадили молоді деревця і прив’язали до них стрічки зі своїми прізвищами. У результаті пришкільна територія поповнилася 300 саджанцями сосни, ялівця та липи.

Учні старших класів Плодородненського НВК І-ІІІ ступенів Михайлівського району висадили на території школи близько 40 саджанців дерев та кущів.

Упродовж проведення акції «Посади своє дерево» вихованці Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №7 І – ІІ ступенів поповнили місцеву екосистему на 160 молодих дерев.

Під час однієї з поїздок до Польщі учні Малобілозерської естетичної спеціалізованої школи-інтернату II-III ступенів «Дивосвіт» отримали від гостинних господарів у подарунок 200 саджанців листяних та хвойних дерев. Повернувшись на Батьківщину, учні вирішили започаткувати Парк дружби, масштаби якого збільшуються з кожним роком. Зараз, долучившись до акції «Посади своє дерево», учні та педагоги у Парку Дружби висадили саджанці 60 нових дерев: горобини, берези, липи, клена та каштана.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: