circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі пройшов молодіжний форум

13.10.2017, 14:20

video text
Поділитися:

Молодіжний форум стартує на стадіоні “Славутич-Арена”. Після реєстрації учасники займають місця у залі. Тут понад чотириста студентів та молодих працівників різних підприємств. Після вітального слова організаторів, учасників ділять на секції.Розпочинається “мозковий штурм”. Протягом декількох годин працюватимуть за одним з п’яти направлень. Наприклад, ця секція обговорює питання патріотичного виховання молоді. Експерти — військові. Учасники форуму кажуть: патріотичне виховання наразі найбільш актуальна тема.

А це секція, у якій обговорюють питання освіти. Тут працюють групами. Складають перелік пропозицій для покращення системи освіти. Серед учасників і студентка Роксолана Гришишина. Каже, форум дає можливість кожному учаснику розповісти про свої проблеми. Сподівається, що організатори не тільки почують те, що їх хвилює, а й вирішать їхні проблеми.

Організатори молодіжного форуму наголошують: молодь — це майбутнє України. Тому їхні думки та пропозиції потрібно враховувати під час реформ та планування розвитку міста.

Молодіжний форум тривав цілий день. Організатори кажуть: почули кожного учасника. Усі найкращі ідеї та пропозиції використають для формування молодіжної політики в місті Запоріжжі. А також залучатимуть активну молодь для проведення різних заходів. Сподіваються, що наступного року молодіжний форум відвідає ще більше учасників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: