circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька муніципальна аварійна служба отримає кошти на безперебійну роботу

31.10.2019, 09:15

text
Поділитися:

На сесії Запорізької міської ради розглянули пропозицію щодо збільшення фінансування програми задля виплати заробітної плати працівникам та придбання необхідного обладнання.

У Запоріжжі реалізується «Програма муніципальної аварійної служби, муніципальної служби з технічного обслуговування систем диспетчеризації ліфтів та «Контакт-центру 15-80», розрахована на 2018-2020 роки. У 2019 році на утримання аварійної служби були передбачені кошти в розмірі 67,4 мільйонів гривень на забезпечення оперативного усунення аварійних ситуацій у житловому та нежитловому фонді міста.

На сесію міської ради було винесено пропозицію щодо збільшення фінансування муніципальної аварійної служби на 7 мільйонів гривень. Також додаткові кошти в розмірі 2,2 мільйони гривень планується виділити на забезпечення безперебійної роботи систем диспетчеризації та функціонування «Контакт-центру 15-80».

Додаткове фінансування буде спрямовано, в тому числі, на нарахування та виплату заробітної плати працівників та інші витрати, пов’язані з утриманням служб, зокрема оплату послуг та придбання необхідних матеріалів та інвентаря. Депутати пропозицію підтримали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: