circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька обласна бібліотека поповнилася новими виданнями

17.01.2018, 17:44

text
Поділитися:

Кращий подарунок на День народження — книга. Особливо для обласної бібліотеки. Такий сюрприз до сто тринадцятиріччя бібліотеки підготували запоріжці. Серед видань – календарі, українські казки, твори сучасних місцевих письменників і публіцистика.
Більше мільйона книжок. Такий фонд нараховує обласна бібліотека. Вони зберіаються у різних відділах. У кожному по десять тисяч. Ті, що користуються меншим попитом зберігаються у книгосховищі. Воно займає дев’ять ярусів. Частину видань бібліотека закупає сама, частину дарують видавці, письменники і читачі.

Наталія Бойко, завідуюча відділом основного книгозберігання Запорізької обласної бібліотеки
говорить, що усі подаровані книги проходять через відділ комплектування. До бібліотеки вони надходять з міткою “Подаровано”. Останні п’ять років приходять з відміткою “Подаровано від видавця”.

Найстаршій книзі вісімдесят років. Такі екземпляри до читальної зали вже не потрапляють. За словами працівників, раніше часто дарували технічну та наукову літературу. Зараз більше приносять класичні твори або біографічні матеріали. За рік бібліотеці подарували близько трьох тисяч книжок. Більшість з них від запорізьких авторів. І хоча тиражі таких книг не надто великі, видавці кажуть, почитати усім вистачить.

Незважаючи на велику кількість книжок, бібліотекарі запевняють, кожна подарована книга принесе користь. Додають, деякі екземпляри псуються від часу, деякі страждають від читачів. Тому поповнити фонди бібліотеки може кожен охочий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: