circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька обласна лікарня може залишитись без двох відділень

20.03.2020, 15:50

text
Поділитися:

Запорізька обласна лікарня може залишитись без двох відділень: госпітального та профпатологічного. Вони обслуговують ветеранів, інвалідів та чорнобильців. Через  це обурені пацієнти вийшли на акцію протесту. В обладміністрації кажуть: реорганізація пов’язана із медичною реформою.

 Під облрадою протестували учасники бойових дій різних років, колишні заводчани та чорнобильці. Причина –   закриття госпітального відділення в обласній лікарні.

 Схожа ситуація відбувається і з відділенням профпатології обллікарні. В обладміністрації зазначають: реорганізація пов’язана із недостатнім фінансуванням медичної галузі та реформами, що ініціював уряд.

Пацієнтів такі пояснення не влаштовують. Кажуть: відділення свого часу навіть ремонтували за власний кошт, щоб ветеранам було там комфортно. А тепер фактично лишилися без змоги отримувати лікування.

В обласному департаменті охорони здоров’я та у самій лікарні ситуацію  поки не  коментують. Ветерани вже написали звернення до облради із проханням знайти кошти для забезпечення стабільної роботи обох відділень та зупинити їхню реорганізацію.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: