circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область активізує співпрацю з Держрибагентством

26.02.2018, 13:50

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з керівництвом Держрибагентства, під час якої було обговорено нагальні проблемні питання у сфері діяльності агентства, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як відзначив голова Державного агентства рибного господарства України Ярослав Бєлов, усе частіше в Україні на браконьєрство стали дивитися як на комплекс проблем, у якому без вирішення фундаментальних питань прогресу не досягти. Тож 24 лютого в Києві між Держрибагентством та Запорізькою обласною державною адміністрацією був підписаний меморандум про співробітництво у сфері рибного господарства, попередження та боротьби з незаконним, непідзвітним та нерегульованим рибальством.

У рамках підписаного меморандуму сторони домовилися про координацію спільних дій у галузі недопущення порушень природоохоронного законодавства в сфері водних біоресурсів. Комплексний підхід включає не тільки організаційні заходи, а й планомірне щорічне збільшення видатків на придбання матеріально-технічних засобів для охорони тваринного світу та боротьби з браконьєрством, а також розвиток заходів із відтворення водних біоресурсів, включаючи меліорацію рибогосподарських водних об’єктів у межах Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: