circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область активізує партнерство з Болгарією

11.09.2020, 09:08

text
Поділитися:

У облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з делегацією Народних зборів Республіки Болгарія. Захід відбувся за участі керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, почесного консула Республіки Болгарія в Запорізькій, Донецькій та Луганській областях Сергія Желєва, начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації Артура Бойка.

Делегацію Народних зборів Республіки Болгарія представляли заступник голови Народних зборів Республіки Болгарія пан Валері Сімеонов, народний представник Йордан Апостолов, член делегації Венера Тодорова, керівник Запорізького обласного товариства болгарської культури Василь Мітков та голова Запорізького міського болгарського товариства «Възраждане» Олександр Сяров.

– Ми дуже цінуємо підтримку Болгарії в різних питаннях. Запорізька область є надзвичайно потужним регіоном. Ми маємо розвинені промисловість та аграрний сектор економіки, у чому ми дуже подібні до Болгарії. Ми будемо раді і запрошуємо наших болгарських партнерів до спільного ведення бізнесу. Ще у 1998 році між Запорізькою областю та Бургаською областю (Болгарія) було підписано угоду про торговельно-економічне та науково-технічне співробітництво. Сподіваємось, що найближчим часом ми тільки поліпшимо нашу співпрацю, – зазначила Зінаїда Бойко.

Учасники заходу обговорили питання подальшої підтримки дружніх відносин і найскорішого поновлення тісного співробітництва між Запорізькою областю та Бургаською областю (Болгарія), обмінялися пам’ятними подарунками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: