circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область активізує співпрацю з Вірменією

27.09.2019, 09:57

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Вірменії в Україні Тіграном Сейраняном та радником Посольства Вірменії в Україні Данієлем Вігеном.

– Розвиток відносин з Вірменією є важливим для України та Запорізької області. Наші країни мають багато спільних інтересів. Безперечно, важливу роль у зміцненні відносин наших двох держав відіграє вірменська діаспора в області. Запорізький край завжди відкритий для нових пропозицій. Зі свого боку ми сприятимемо та надаватимемо підтримку в тих питаннях, які від нас залежать, – привітав гостей Віталій Туринок.

Пан Тігран Сейранян зазначив, що спільнота вірмен в Україні – одна з найдавніших, і взаємини двох країн мають багату історію.

– Я також, як і ви, людина нова. Зараз знайомлюся з осередками вірмен в Україні. Знаю, що у вашій області проживає близько 20 тисяч представників нації. Це значна кількість. Також мене запросили на форум інноваційних технологій, що відбудеться завтра. Загалом у Вірменії зараз приділяється значна увага розвитку ІТ-технологій. За технологіями майбутнє. Цікаво подивитись на презентацію «Цифрової держави», ми також започаткували дещо схоже. Почалося все з електронного документообігу дев’ять років тому. А також є функція відстежування документа, коли людина бачить, хто і що робить з її заявками, скажімо. Таким чином у чиновників з’являється відповідальність, – підкреслив дипломат.

Під час зустрічі обговорювалося питання співпраці Запорізької області з Тавуською областю Республіки Вірменія. У першу чергу, обом областям цікаво напрацювати спільні рішення щодо покращення стану екології. Мова також йшла про розвиток курортних територій. Наостанок сторони домовились обмінятися каталогами продукції, що виробляють країни, які стануть у нагоді для подальшої співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: