circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область активно співпрацюватиме зі структурою «ООН Жінки»

25.09.2020, 11:08

text
Поділитися:

Структура ООН Жінки в Україні провела в онлайн – форматі зустріч з керівництвом облдержадміністрації. У зустрічі взяли участь заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва, директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, начальниця відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Дроздова, представниця ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова, програмна спеціалістка ООН Жінки Зейнеп Айдемір-Коюнку, аналітикиня проєкту ООН Жінки Уляна Біла.

Під час зустрічі відбулося знайомство з представницею ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою, яка вступила в повноваження 17 серпня 2020 року. Також були обговорені питання підтримки регіональних та місцевих органів влади в реалізації гендерних питань в умовах децентралізації, запобіганню гендерно-зумовленому насильству та локалізацію порядку денного Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Пані Еріка висловила вдячність за співпрацю з облдержадміністрацією, а також важливість включення ґендерного компоненту до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Також були обговорені плани про подальшу співпрацю в рамках реалізації проєкту ООН Жінки в Запорізької області, створення притулків для жінок, які постраждали від домашнього насильства тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: