circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область долучилась до «16 днів проти насильства»

27.11.2020, 10:19

text
Поділитися:

Запорізька область долучилась до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка стартувала 25 листопада.

За словами фахівців, проблема домашнього та ґендерно зумовленого насильства не завжди перебуває у центрі уваги громадськості. На жаль, це відбувається не від зменшення таких явищ, а від затемнення їх іншими подіями, які привертають до себе більше уваги та від замовчування проблеми.

Тому впродовж акції шляхом активізації діяльності поєднуються зусилля державних установ та громадських організацій області з метою привернення уваги кожного до існуючої проблеми та забезпечення захисту прав людини.

У ході проведення акції 26 листопада за ініціативи громадської організації «Ла Страда-Україна» відбулося засідання за круглим столом у рамках проєкту «Адвокація покращення державного реагування та політики протидії торгівлі людьми», який підтримується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія на тему: «Протидія торгівлі людьми: виклик пандемії СOVID-19».

У заході взяли участь представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Міністерства соціальної політики України, Міжнародної організації з міграції, Апарату Урядового Уповноваженого з питань гендерної політики, Департаменту протидії злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, та незаконній міграції Національної поліції України.

На засіданні круглого столу в онлайн форматі були присутні заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Олена Теряєва, директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова, начальниця відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального населення облдержадміністрації Ольга Дроздова.

Торгівля людьми є тяжким злочином, що грубо порушує права людини.

Протидія торгівлі людьми потребує комплексного підходу та передбачає попередження цього злочину, переслідування осіб, які вчиняють цей злочин або сприяють йому, а також зміцнення та захист прав постраждалих.

Під час заходу було представлено узагальнену статистичну інформацію щодо постраждалих від торгівлі людьми по Україні та розглянуто питання щодо впливу СOVID-19 та тенденції, пов’язані з ризиком потрапляння у ситуацію торгівлі людьми тощо.

Запорізька область долучається до проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. Хочемо, щоб кожна людина своїми власними діями могла визначити і зупинити насильство, не мовчала про це, – зазначила Олена Теряєва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: