circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область лідирує за впровадженням децентралізації

11.07.2019, 09:01

text
Поділитися:

Запорізька область увійшла до трійки лідерів загальнодержавного рейтингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Про це повідомили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

За даними моніторингу, проведеного Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Запорізька область посідає перше місце за показниками: «Площа ОТГ, міст обласного значення» – 68,4 % території області покрито громадами, «Райони, не охоплені об’єднанням, приєднанням» – у кожному районі області створено об’єднані територіальні громади; «Покриття перспективними планами» – 100% території області. На другому місці – за показником «Кількість територіальних громад, що не об’єдналися» – 33,1% та на третьому місці – за показником «Кількість населення ОТГ, міст обласного значення» – 88,2% від загальної чисельності населення регіону.

Наразі в регіоні утворено 55 об’єднаних територіальних громад, які взяли на себе відповідальність за розвиток своїх територій. Із них у 48 територіальних громадах відбулися перші місцеві вибори, ще сім об’єднаних територіальних громад очікують призначення перших місцевих виборів Центральною виборчою комісією.

Тим часом в області продовжується активний процес об’єднання громад та приєднання сільських та селищних рад до вже існуючих об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення. Так, на сьогодні на різних етапах об’єднання перебувають чотири громади. До двох об’єднаних територіальних громад виявили бажання приєднатися суміжні громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: