circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область може потрапити до «помаранчевої» зони

01.10.2021, 14:03

text
Поділитися:

Про це говорили сьогодні на черговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Брутман. У роботі комісії також взяли участь заступник голови Руслан Шиханов та керівниця апарату Зінаїда Бойко.

Так, характеризуючи епідемічний стан в Запорізькій області, заступник генерального директора Державної установи “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” Олександр Мащак зазначив, що тенденція до погіршення ситуації, яка почалась на початку вересня, зберігається та ускладнюється. За вчорашню добу зареєстровано 770 нових випадків. І це новий антирекорд і третє місце в Україні. За рівнем захворюваності маємо відхилення від базового показника у 4 рази. Високий приріст спостерігається в Енергодарі, Пологах, Оріхові, Токмаку.

Звертаю увагу, що 11 закладів освіти перейшли на дистанційне навчання. Сьогодні коефіцієнт виявлення СОVID-19 становить 18,4%. За умов, коли цей показник перетне межу у 20%, область повинна бути переведена у помаранчеву зону карантинних обмежень, – поінформував членів комісії Олександр Мащак.
Зінаїда Бойко звернулася до керівників територій у суботу та неділю максимально організувати вакцинацію серед працівників райдержадміністрацій, центрів надання адміністративних послуг та інших державних установ.

Говорячи про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич зауважив, що завантаженість ліжкового фонду у ковідних госпіталях складає 52%. Повністю завантажена 9-а міська лікарня, майже на 90% – інфекційна лікарня, інші – на 50-69%%.

Департамент охорони здоров´я ОДА надіслав документи до Міністерства охорони здоров´я щодо залучення додаткових лікарень, які зможуть лікувати ковідних хворих. У цьому переліку Токмак, Якимівка та перинатальні центри, – сказав Олексій Кулинич. – Запорізька область отримала кисневі концентратори, які необхідні первинній ланці. Прошу оперативно замовляти їх у інфекційній лікарні.
Також обговорювалося питання перевірки сертифікатів вакцинації. В Управлінні патрульної поліції в Запорізькій області поінформували, що поліцейські забезпечені необхідною технікою для перевірки сертифікатів вакцинації як у паперовій формі, так і в електронній – у додатку «Дія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: