circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область перевиконала завдання із набору контрактників

12.10.2017, 14:01

text
Поділитися:

Стан роботи на територіях області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову службу розглянуто на селекторній нараді, яку провів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання з відбору контрактників по області у III кварталі виконано на 128,6%. При завданні для області відібрати 360 осіб прийнято на службу 463 чоловіка.

Завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у IV кварталі становить 139 осіб. Наразі відібрано 34 кандидати, що становить 24,5% від завдання. У тому числі план на XII цикл (жовтень) становить 48 осіб (відібрано 34 особи або 70,8%).

Також восени 2017 року відповідно до планового завдання на строкову службу має бути призвано 550 осіб. На сьогодні сформовано команду чисельністю 418 юнаків (76%).

За словами заступника обласного військового комісара полковника Юрія Бойка, у III кварталі Запорізька область показала гідні результати та перевиконала доведений план, окрім окремих територій. Так, поставлену задачу не виконали Чернігівський та Кам’янсько-Дніпровський райони. Проте це не погіршило показники в цілому по регіону. Але у вересні завдання виконано лише на 83%, тому в жовтні необхідно активізувати роботу та довести всі показники до планової норми.

У свою чергу, Олексій Караулов звернувся до керівників територій з проханням активніше допомагати місцевим військкоматам у проведенні інформаційно-агітаційної кампанії та роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу, а також нагадав про персональну відповідальність голів райдержадміністрацій за виконання плану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: