circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область претендує на створення центру професійної досконалості

28.10.2019, 09:55

text
Поділитися:

Львівська, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Рівненська та Чернівецька області змагатимуться за 20 млн євро, які будуть спрямовані в чотири з цих регіонів для будівництва по одному центру професійної досконалості. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

У кожній з обраних пілотних областей за можливість стати центром професійної досконалості претендує по три заклади професійної освіти. У Запорізькій області це Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти, Мелітопольське вище професійне училище та Бердянський центр професійно-технічної освіти.

– Вітаю всі області, що отримали можливість стати пілотними в нашому великому проєкті «EU4Skills». Згодом до вас приїде експертна місія KfW для відбору чотирьох закладів, які завдяки європейській інвестиції у 20 млн євро стануть центрами професійної досконалості. Ще 20 млн євро проєкту планується спрямувати у ці регіони для побудови менших об’єктів у межах інфраструктури професійної освіти. Також плануємо вишукати додаткові кошти з держбюджету для того, щоб центр професійної досконалості був у кожній з обраних областей, — зазначила Ганна Новосад.

Міністерство освіти і науки України має попередні домовленості з Європейським Інвестиційним Банком, який готовий надати Україні низьковідсоткову позику в 50 млн євро. Ці кошти будуть спрямовані на побудову відповідної інфраструктури в областях, що не змогли увійти до переліку пілотних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: