circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область співпрацюватиме з «GLOBAL COMMUNITIES»

09.02.2021, 12:11

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Олександр Старух взяв участь у підписанні Меморандуму про співпрацю і взаємодію між Запорізькою обласною державною адміністрацією та організацією Global Communities. У заході також взяли участь керівник програми в Україні Брайан Кемпл та його заступниця Юлія Єсмуханова, представники територіальних громад Запорізької області, які перемогли у 4 раунді програми.

– У наших планах – подальша співпраця у рамках проєкту Global Communities. Це можливість для покращення соціально-економічного розвитку Запорізького регіону. Це дієва допомога громадам та підтримка органів місцевого самоврядування. Проєкт вже супроводжував запорізькі громади у період їх створення та набуття спроможності. Сподіваємось на плідну співпрацю й надалі. Обласна влада підтримувала і буде підтримувати всі проєкти з розвитку ОТГ. Наша мета – створення в рамках децентралізації мережі дієвих і спроможних територіальних громад, – зазначив очільник області Олександр Старух.

Під документом свої підписи поставили голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та представниця Global Communities, заступниця керівника програми DOBRE Юлія Єсмуханова.

Мета Меморандуму – продуктивна співпраця всіх сторін у вирішенні питань щодо впровадження програми DOBRE, підвищенні обізнаності громад регіону щодо можливостей їх розвитку, покращенні врядування на місцевому рівні, сприянні розвитку демократії та стабільності.

Учасниками програми USAID\DOBRE у Запорізькій області стали Веселівська селищна, Гуляйпільська міська, Комиш-Зорянська селищна, Пологівська міська та Широківська сільська територіальна громади.

Керівник програми в Україні Брайан Кемпл привітав переможців та відзначив, що радий подальшій співпраці з громадами Запорізької області.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма працює в Україні з 2016 року. З червня 2020 року географію роботи розширили на три нові області – Запорізьку, Чернігівську та Чернівецьку.

Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: