circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область співпрацюватиме з Марокко

19.12.2017, 14:18

text
Поділитися:

Запорізька облдержадміністрація та регіон Орієнталь Королівства Марокко підписали Угоду про співробітництво. Це перша Угода між Запорізькою обласною державною адміністрацією та Радою регіону Орієнталь Королівства Марокко про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. У церемонії її підписання взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та перший Віце-президент регіону Орієнталь Халід Сб’я, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Вітаючи іноземних гостей, Елла Слепян відзначила, що Запорізька область та Королівство Марокко давно й тісно співпрацюють. Обсяги зовнішньої торгівлі товарами і послугами між Запорізькою областю та Королівством Марокко за 9 місяців 2017 склали $ 2,353 млн. грн. Із них експортовано товарів та послуг на суму $ 2,352 млн. грн. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами і послугами склало $ 2,351 млн.

– Сподіваюсь, що подальша співпраця буде лише поширюватися, зокрема в напрямку агропромисловості, туризму, культури. Між нашими державами та культурами багато спільного, нам разом необхідно розширювати напрями діяльності. Це лише перша зустріч, яка стане стартом для подальшої спільної діяльності, – зазначила Елла Слепян.

Наміри щодо майбутнього співробітництва висловили представники Ради регіону Орієнталь Королівства Марокко.

– З моменту прибуття ми не відчули того, що знаходимося в іншій державі, нас радо та тепло зустріли на запорізькій землі. Сподіваємось, що подальша співпраця буде цікава та плідна для обох сторін. Наше перебування тут показує серйозні наміри щодо подальшої роботи. У Королівстві Марокко ми плануємо відкрити навчальні центри з вивчення української мови. Мова – це перший крок до наближення двох культур наших держав, – підкреслив перший Віце-президент регіону Орієнталь Халід Сб’я.

Запорізька обласна державна адміністрація і Рада регіону Орієнталь Королівства Марокко, враховуючи взаємну зацікавленість у подальшому поглибленні, зміцненні і розширенні співробітництва, домовилися, що сторони розвивають співробітництво в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі; науки, техніки, освіти та охорони здоров’я; культури і мистецтв; туризму і спорту; місцевого самоврядування. Сторони сприяють взаємному розвиткові торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва; створюють сприятливі умови для розвитку спільної діяльності підприємницьких структур, включаючи заохочення і захист інвестицій, організацію нових робочих місць, створення спільних підприємств, акціонерних товариств, торгових домів та інших спільних структур, підтримують двостороннє співробітництво підприємств, у тому числі малого та середнього бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: