circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область стала лідером із працевлаштування безробітних

17.10.2017, 15:26

text
Поділитися:

Наш регіон уже кілька місяців поспіль посідає лідерські позиції в Україні у питанні працевлаштування громадян, у т.ч. до набуття статусу безробітного. Якщо відсоток зростання обсягів працевлаштування по Україні у порівнянні з минулим роком становить 106,5 %, то в Запорізькій області – 114,1%.

За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, високих показників досягнуто завдяки тому, що служба зайнятості постійно модернізується та вдосконалюється. В роботу впроваджуються інноваційні методи: відео-резюме, відео-вакансії, електронна черга, застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таким чином, із загальної кількості працевлаштованих 41% осіб отримали роботу оперативно, до набуття статусу безробітного.

З іншого боку, урізноманітнюються послуги, які сьогодні служба зайнятості пропонує роботодавцям: від підбору персоналу до економічних стимулів при працевлаштуванні безробітних громадян. Завдяки цьому чисельність роботодавців, які надали вакансії до центрів зайнятості протягом січня-вересня 2017 року, збільшилася на 11% та становила 7,3 тис. При цьому кількість вакансій у базі даних служби зайнятості зросла на 13,8% – до 35,9 тис. одиниць.

На сьогодні особливо відчувається на ринку праці регіону потреба роботодавців у кваліфікованих робітниках: водіях, електромонтерах, слюсарях-ремонтниках, токарях, кухарях, продавцях, медсестрах та інших представників робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, викладачів ВНЗ та інженерів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: