circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область стала одним з лідерів за рівнем підтримки учасників АТО

02.05.2019, 14:57

text
Поділитися:

Учасники обласної консультативної ради учасників антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил під час чергового засідання обговорили організаційні питання своєї діяльності.

Зокрема, мова йшла про взаємодію обласних осередків ветеранського руху з Міністерством у справах ветеранів України. Так, нещодавно відбулося засідання Ради ветеранів при Міністерстві, де був презентований звіт за результатами моніторингу обласних бюджетних програм соціального захисту ветеранів АТО.

У заході взяв участь запорізький ветеран – уповноважений представник ГО «Міжрайонна спілка учасників АТО» Володимир Мінко, який повідомив, що відповідно до звіту Запорізька область за кількістю бюджетних програм та рівнем фінансової підтримки учасників АТО посідає ІІ місце в Україні. Загалом в області проживає 13676 учасників АТО, з них 285 мають інвалідність. Крім цього, налічується 239 членів сімей загиблих учасників АТО.

– Насправді існує багато програм, які у різних сферах допомагають атовцям та членам їх родин. Це стосується сфери охорони здоров’я, реабілітації, придбання житла, виділення земельних ділянок, спортивної галузі. Є і грантові можливості. Але для того, щоб цими програмами користуватися, треба вміти писати плани, бізнес-проекти. Тому для нас це зараз першочергово, – підкреслив Володимир Мінко.

Члени Ради ветеранів прийняли рішення налагодити процес обміну найкращими практиками для результативного захисту прав та інтересів ветеранів. Таким чином ветерани Запорізької області будуть представляти всеукраїнській спільноті досвід використання бюджетних програм соціального захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: