circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область увійде у новий рік з бюджетом

30.12.2020, 08:52

text
Поділитися:

29 грудня відбулося пленарне засідання сесії Запорізької обласної ради восьмого скликання. Засідання провела голова обласної ради Олена Жук. У залі зареєструвалося 54 депутати.

Народні обранці погодили обласний бюджет на 2021 рік. Серед іншого, депутати погодились збільшити видатки на розвиток спортивної сфери та спортивної інфраструктури у Запорізькій області з 2 до 6 мільйонів. Також депутати прийняли зміни щодо збільшення обсягів депутатського фонду.

Окремо обласна рада розглянула та погодила зміни і доповнення до обласного бюджету на 2020 рік. В тому числі, підпримано рішення про надання 13,7 млн грн для надання фінансової підтримки КМП “Обласний клінічний заклад з надання психіатричної допомоги” та КМП “Запорізький регіональний фтізіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр” на виплату заробітної плати та пільгових пенсій.

Наприкінці пленарного засідання депутати обласної ради підтримали пропозицію щодо звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів стосовно збільшення обсягів державних субвенцій для вирішення найважливіших проблем області у сфері медицини, освіти, інфраструктури.

Коментуючи рішення депутатів щодо бюджетних питань, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух подякував депутатам за державницьку позицію та прийняття обласного кошторису на 2021 рік, адже він має гарантувати стабільний розвиток Запорізького краю.

«Бюджет складний, але вкрай необхідний. Адже із 4,4 млрд грн. доходів 2,8 млрд грн ми спрямуємо на фінансування наших закладів освіти, медицини, культури, соціального захисту, де працює 14,7 тис. запоріжців.Також обласний бюджет – це 57 млн грн допомоги людям, які опинились у життєвій скруті, 73,8 млн грн – на підтримку медиків, що стоять на передовій боротьбі із коронавірусом, 30 млн грн – на оздоровлення та відпочинок дітей, 6 млн грн – для наших спортсменів, від яких очікуємо нових перемог у олімпійський рік», – зазначив Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: