circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область увійшла до 5-ки лідерів рейтингу щодо успішного формування ОТГ

13.11.2019, 10:35

text
Поділитися:

Відповідно до щомісячного моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування за станом на 10 листопада Запорізька область утримується в п’ятірці лідерів.

На сьогодні в області сформовано 57 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), у восьми з яких Центральною виборчою комісією на 22 грудня поточного року призначено перші місцеві вибори, у двох ОТГ — додаткові.

За даними моніторингу, область упевнено утримує перше місце за показниками: «Райони, не охоплені об’єднанням, приєднанням» – у кожному районі області створено об’єднані територіальні громади, «Покриття перспективними планами» (100%) та «Кількість територіальних громад, що не об’єдналися та не приєдналися» (30,8%). Друге місце – за показником «Площа спроможних громад (об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення)» (70,7%), третє – «Кількість населення об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення» (88,3%).

У моніторингу Міністерства розвитку громад та територій також проаналізовано, як реформується сфера адмінпослуг у громадах, соціальна і молодіжна політика, освітня і медична сфери, як будується інститут старост, розвивається міжмуніципальне співробітництво та інші дані секторальних реформ у контексті децентралізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: