circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область відсвяткує у 2019 році низку ювілеїв

26.12.2018, 13:24

text
Поділитися:

Колегія Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації розглянула низку питань щодо плану роботи на 2019 рік. Засідання провів директор Департаменту Владислав Мороко.

Члени колегії обговорили питання підготовки та видання тому Зводу пам’яток історії та культури Запорізької області, про який розповів директор Запорізького обласного центру охорони культурної спадщини Артур Середін. Як наголосив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, така книга має стати вагомим подарунком до 80-ої річниці утворення Запорізької області.

Крім цього, наступного року чимало закладів культури відзначатимуть ювілейні дати: у січні виповнюється 115 років заснування Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки, 80 років – Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач», 40 років – Запорізькому академічному обласному театру юного глядача; 25 років – академічному козацькому ансамблю пісні і танцю «Запорожці»; у березні – 90 років Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театру ім. В.Г. Магара; у квітні 80-річчя відзначатиме Запорізька обласна філармонія; у вересні – 80 років Запорізькому обласному театру ляльок; у грудні – 80 років обласному методичному центру культури і мистецтва.

Члени колегії також приділили увагу питанню співпраці з інститутами громадського суспільства в етнонаціональній сфері. В області зареєстровано 100 національно-культурних товариств, найбільша їх кількість у Запоріжжі (29) та Мелітополі (29). Владислав Мороко підкреслив, що міжнаціональна злагода, яка зберігається в суспільстві, є підсумком злагодженої та плідної співпраці державних органів влади, громади та національно-культурних організацій.

Крім цього, учасники засідання розглянули та підтримали проект плану роботи Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації на 2019 рік.

– Рік, що минає, відзначився розмаїттям культурних подій, творчих заходів, конкурсів та фестивалів. І в наступному році у співпраці з депутатським корпусом, керівництвом облдержадміністрації, громадськістю будуть реалізовані всі обласні програми: «Програма розвитку культури Запорізької області на 2018-2022 роки», «Програма підтримки розвитку культур національних меншин у Запорізькій області на 2018-2022 роки», «Програма розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму в Запорізькій області на 2016-2020 роки». Запоріжці та гості області матимуть нагоду впевнитися, що наша культура має достойний рівень, а запорізька земля щедра на таланти, – підбив підсумки Владислав Мороко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: