circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область майже виконала завдання із набору контрактників

27.10.2017, 10:28

text
Поділитися:

Стан роботи на територіях області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову службу розглянуто на селекторній нараді, яка відбулася під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання з відбору контрактників по області у IV кварталі становить 400 осіб, у тому числі протягом XII циклу треба відібрати 140 кандидатів. Наразі план на квартал виконано на 30,5%, відібрано 122 кандидати, а завдання на XII цикл – на 87,1%.

Щодо осінньої кампанії 2017 року відповідно до планового завдання на строкову службу має бути призвано 550 осіб. На сьогодні сформовано команди чисельністю 462 особи, що становить 84% до плану.

За словами заступника обласного військового комісара полковника Юрія Бойка, якщо у III кварталі Запорізька область досягла гідних результатів та перевиконала доведений план, то у вересні та жовтні показники дещо знизились. До 29 жовтня необхідно наблизити показники до 100% планового завдання, щоб виконати план на XII цикл.

У свою чергу, Зінаїда Бойко звернулася до керівників районів та міст області з проханням активніше допомагати місцевим військкоматам у проведенні інформаційно-агітаційної кампанії та роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу, активізувати роботу мобільних груп на територіях, залучати до активної співпраці об’єднані територіальні громади та правоохоронні органи.

Під час селекторної наради керівники більшості територій запевнили, що до кінця XII циклу та IV кварталу показники з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову службу будуть наближені до 100%, оскільки наразі кандидати ще проходять медичну комісію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: