circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область виконала завдання із призову строковиків

21.06.2018, 11:35

text
Поділитися:

Призовними комісіями і військовими комісаріатами Запорізької області проводився призов громадян України на строкову військову службу весною 2018 року, планові показники якого регіон виконав на 100%.

Більша кількість голів районних державних адміністрацій, міських рад під час проведення призову весною 2018 року надавали належну допомогу військовим комісаріатам в організації і проведенні призовної кампанії.

У її ході в районних (міських) військових комісаріатах області у тісній взаємодії з органами місцевої влади проведено ряд заходів щодо підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу: інструкторсько-методичні збори з головами районних та міських призовних комісій, військовими комісарами, посадовими особами, які відповідають за призов; оповіщення призовників про явку на призов проводилося шляхом інформування населення про накази військових комісарів у пресі, по радіо, а також персональними повістками.

Планове завдання на призов весною 2018 року становило: до Збройних Сил України – 286 чоловік; Національної гвардії України – 182 чоловіка; Державної прикордонної служба України – 124 особи; Державної спеціальної служби транспорту – 38 чоловік.

Загалом відправлено на строкову військову службу 630 осіб, що становить 100% планового завдання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: