circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька область виконала завдання з набору контрактників

15.12.2017, 12:44

text
Поділитися:

Завершилася осіння призовна кампанія на строкову службу – 2017. Її підсумки, а також стан роботи на територіях області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом розглянуто на селекторній нараді, яку провів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За словами заступника обласного військового комісара полковника Юрія Бойка, планове завдання з відбору контрактників по області у XIII циклі виконано на 100,7%. При завданні для області відібрати 140 осіб прийнято на службу 141 чоловіка. Відправка кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних частин відбудеться 26-27 грудня.

Як наголосив офіцер, у XIII циклі Запорізька область показала гідні результати та перевиконала доведені планові показники, окрім окремих територій. Так, поставлену задачу не виконали у Веселівському, Великобілозерському, Якимівському районах області, а також у Комунарському районі міста Запоріжжя. Проте це не погіршило результат по регіону. Але, щоб гідно завершити IV квартал, необхідно активізувати роботу та довести всі показники до планової норми.

Завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у IV кварталі становить 400 осіб. Наразі відібрано 284 кандидати, що становить 71% від завдання. У тому числі для виконання плану на XIV цикл треба відібрати 143 особи, тоді як на сьогодні відібрано 76 кандидатів (53,1%).

Стосовно призову восени 2017 року на строкову військову службу планове завдання Запорізька область виконала на 100%. Зокрема, у жовтні – листопаді призвано 490 осіб, у тому числі до Збройних Сил – 265, Національної гвардії – 200, Держспецтрансслужби – 25.

Крім цього, було забезпечено призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу у кількості 62 особи, що становить 100% від планового завдання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: