circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька облрада вишукала кошти на «пакунки малюка» та «Питну воду»

31.08.2018, 09:40

text
Поділитися:

На сесії обласної ради, яка відбулася 30 серпня, внесено зміни до обласного бюджету на 2018 рік, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Видаткову частину обласного бюджету збільшено на 91,4 млн. грн.

Як зазначив директор Департаменту фінансів Сергій Медвідь, обласною державною адміністрацією та безпосередньо її головою Костянтином Брилем постійно проводиться робота з Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України та іншими центральними органами виконавчої влади щодо збільшення обсягів державних субвенцій для Запорізької області. В результаті цієї роботи за останні три місяці область отримала додатковий ресурс у сумі 65,1 млн. грн., у тому числі такі субвенції:

– на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів ІІІ групи на загальну суму 9,0 млн. грн.;

– на реформування регіональної системи охорони здоров’я в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» –
24,6 млн. грн.;

– на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 1,2 млн. грн.;

– на розвиток охорони здоров’я в сільській місцевості – 30,3 млн. грн.

Крім цього, для надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» виділено 19,8 млн. грн.

На реалізацію заходів соціально-економічного розвитку області, які виконуються структурними підрозділами облдержадміністрації, місцевими органами влади виділено співфінансування з місцевих бюджетів на загальну суму 26,3 млн. грн.

У тому числі на:

– придбання шкільних автобусів – 1,4 млн. грн.;

– на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості (будівництво амбулаторій) – 6,8 млн. грн.;

– на реалізацію регіональної програми «Питна вода» – 6,1 млн. грн.;

– на ремонт і утримання автомобільних доріг – 12,0 млн. грн.

Крім цього, для виконання в повному обсязі робіт з будівництва та реконструкції об’єктів та у зв’язку з економією, яка склалася за результатами проведення процедур закупівель, здійснено перерозподіл раніше виділених коштів між об’єктами.

Таким чином, внесені зміни до обласного бюджету на 2018 рік дозволять у повному обсязі використати всі наявні ресурси для оновлення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери області, ремонту доріг та будівництва нових об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: