circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька ОДА вимагає від АТ «Запоріжгаз» переглянути методи роботи зі споживачами

25.03.2021, 12:01

text
Поділитися:

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман під час наради із керівництвом регіональної газової компанії. З початку року на дії газовиків до облдержадміністрації надійшло 824 скарги, що у 40 разів більше, ніж на всі інші владні та комунальні структури разом узяті.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марини Барановської, наші земляки невдоволені діями працівників «Запоріжгазу», які за відсутності господаря заходять у двори та відключають газ. Без блакитного палива часто залишаються родини із маленькими дітьми, люди похилого віку та інваліди.

Також надходить багато звернень щодо тривалого відключення газопостачання у багатоквартирних будинках. Багато днів і навіть тижнів після аварійних ситуацій люди змушені готувати на електроплитках, через що сильно зростає навантаження на старі електромережі та ризик пожежі.

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман наголосив, що компанія має змінити форми та методи роботи із абонентами та бути більш приязною до своїх клієнтів. Посадовець звернув увагу, що працівники АТ «Запоріжгаз» можуть заходити на територію приватного подвір’я без господаря лише у випадках витоку газу або іншої надзвичайної ситуації, яка несе реальну загрозу життю та здоров’ю громадян.

Технічний директор АТ «Запоріжгаз» Юрій Заставський запевнив, що у період карантину компанія виконує вимоги закону та не відключає боржників.

Окремо учасники наради обговорили проведення аварійного ремонту газопроводу до Бердянська, який заплановано у квітні. Блакитне паливо відключать у 115 тис. жителів курортного міста та сусідніх сіл. Ключова вимога обласної влади – люди мають розуміти терміни та весь алгоритм дій із відновлення газопостачання.

За словами представників компанії, роботи планується провести протягом п’яти – шести днів, після чого газ почне повертатися до осель бердянців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: