+3°

+3°

Запорізька “Орбіта” продовжує боротьбу за медалі Суперліги України

21.01.2019, 18:37

Запорізький волейбольний клуб “Орбіта” продовжує боротьбу за медалі Суперліги України. У рамках чергового туру підопічні Володимира Бузаєва зустрілись із рівненською Регіною”. Цей колектив є аутсайдером національної першості.

У поєдинку між
Орбітою та Регіною фаворитками були запоріжанки. Однак гості, бажаючи здобути першу перемогу в сезоні, деякий час конкурували на рівних. Початок першого сету ознаменувався грою мяч-в-мяч. Однак тільки-но господарки “намацали” свою гру – суперник почав здавати позиції. Як результат – 25:13, стартова партія за господарками. Другий сет для Орбіти виявився більш проблематичним. Частково відірватися від опоненток заважали свої ж помилки. Іноді й гості демонстрували вражаючі завершення комбінацій.

Та в підсумку й ця партія за “Орбітою – 25:17. У завершальному сеті підопічні Володимира Бузаєва спокійно доводили гру до переможного завершення. 25:12 – підсумок останньої частинки гри та 3:0 у загальному рахунку. З аналогічним результатом наш колектив переміг й наступного дня. Таким чином, запоріжанки продовжують бути другими у турнірній таблиці. Потрохи замислюються й над іграми плей-оф, котрі не за горами. Наставник Орбіти дивиться у найближче майбутнє з притаманним йому оптимізмом та вірою в успіх.