+3°

+3°

Запорізька «Орбіта» розгромила вінницький «Білозгар»

02.03.2020, 20:01

Відбулись матчі 14 туру в жіночій волейбольній Суперлізі України. На цьому етапі змагань опонентом запорізької «Орбіти» був «Білозгар-Медуніверситет». Наш візаві з Вінниці посідає останню сходинку у турнірній таблиці чемпіонату. Підопічні ж Гарія Єгіазарова борються за четвірку.

Перший матч між «Орбітою» та «Білозгаром» завершився беззаперечною перевагою запоріжанок. Суха перемога — 3:0. Другий матч підопічні Гарія Єгіазарова розпочали з аналогічною впевненістю, взявши стартовий сет із рахунком 25:15.

У другому сеті другого матчу домінування запоріжанок було ще більш тотальним. Цього разу — 25:12.

Більш-менш команда з Вінниці нав’язала конкуренцію в третій партії. Однак це було щось на кшталт футбольного голу престижу. Прірва у рахунку цього разу становила лише 6 очок — 25:19. Тож загалом знову 3:0, на користь місцевого колективу. Нагадаємо, що під наставництом Гарія Єгіазарова «Орбіта» виступає вже 2 місяці. Керманич однозначно вважає свій вибір правильним. У Запоріжжі досвідчений коуч почувається комфортно.

А ще головний тренер відзначив, що в різні періоди кар’єри, він сповідував різні підходи до підлеглих. Колись акцент робився більш на образний «батіг». Але зараз Гарій Єгіазаров схильний до так званого «пряника». Сподіваємося, що доброзичливість наставника та слухняність волейболісток посприяють втіленню в життя окреслених завдань. Найближче випробування — 5 та 6 березня, на виїзді з Тернополем. А поки-що запоріжанки посідають 5 сходинку, маючи 42 пункти та дві гри в запасі.