+3°

+3°

Запорізька «Орбіта» зіграла матчі 3-го туру в волейбольній Суперлізі

12.10.2020, 15:40

У нинішньому сезоні регламент української Суперліги відрізняється від минулорічного. У рамках одного туру команда приймає двох різних опонентів, граючи з кожним по одному матчу. Перед початком третього туру запорізька «Орбіта» мала дві перемоги та одну поразку. Без спотикань йшла «Волинь», із якою, власне, настав час очної зустрічі. На радість наших фанатів запоріжанки взяли гору — 3:0.

Наступного дня після натхненної перемоги підопічні Гарія Єгіазарова приймають «Регіну» з міста Рівне. У першому сеті виграють з рахунком 25:21.

У другій партії перевага «Орбіти» досягла максимуму. 25:14 — із такою міні-перемогою господарки пішли на останній перепочинок перед третім сетом. Сам завершальний відрізок гри підопічні Гарія Єгіазарова взяли з перевісом у 6 очок — 25:19. Новообраний цього року капітан запоріжанок Юлія Богмацер підтримує наставника щодо дієздатності колективу. На думку досвідченої волейболістки, командна хімія є головною причиною поточних успіхів.

Разом з тим Юлія не забарилась подякувати тренеру за його якісний підхід до формування команди.

Щодо «Регіни» — це їхня перша поразка в поточному сезоні. Опускати руки не збираються. Навпаки, кажуть, що, придивившись до суперника, зробили корисні висновки.

Тож за підсумком матчу «Орбіта» взяла гору з рахунком 3:0. Наразі у запоріжанок 13 очок, так само, як і у «Регіни». Лідирує досі «Волинь», яка має 14 пунктів, але у підопічних Гарія Єгіазарова гра в запасі. Тож у разі вдалих результатів вже у 3-му турі, де наш колектив зустрінеться з «Прометеєм» та «Хіміком», ми станемо одноосібними лідерами.