circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька письменниця стала президентською стипендіаткою

13.11.2018, 14:17

text
Поділитися:

Указом Президента України призначено стипендії молодим українським письменникам і митцям. Серед них – наша землячка Олена Дмитерко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Вона народилася 20 березня 1994 року в сел. Веселе. Змалку батьки виховали у Олени любов до книги. Після закінчення школи у 2012 році вона вступила до Таврійського національного університету (м. Сімферополь), а після російської окупації Криму перевелася до Львівського національного університету ім. І.Франка, де здобула ступінь бакалавра журналістики. Магістерське звання дівчина отримала у Національному університеті «Львівська політехніка» у 2017 році.

Нині Олена Дмитерко працює в будинку культури Веселівської селищної ради, керує журналістським гуртком, навчає дітлахів мистецтву слова.

Олена – поет та прозаїк, лауреат Міжнародної українсько-німецької премії ім. Олеся Гончара за повість «Король палаючого неба» про Героя Радянського Союзу, уродженця сел. Якимівка льотчика С.Щирова. Молода авторка перемагала у всеукраїнських літературно-поетичних конкурсах «Українська революція 1917-1921 років», «Чарівне місто над Дніпром», «Хортицькі двзони», «Кальміюс», «Троянди й виноград-2017», «Наша спадщина».

Молода майстриня пера пробує себе і в кіномистецтві, створивши сценарій короткометражного фільму «Добре серце почує». Стрічка демонструвалася на міжнародному кінофестивалі «Бруківка» та отримала почесний диплом за висвітлення соціальної проблематики.

Олена Дмитерко небайдужа до подій у нашій державі. У вересні 2017 року вона проходила журналістську практику у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, а в червні 2018 року в рамках проекту «Державотворець» стажувалася у Міністерстві молоді та спорту України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: