circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

“Запорізька правда” може припинити своє існування

20.05.2019, 20:55

text
Поділитися:

Газета зі столітньою історією може припинити своє існування. Така ситуація склалась через проблеми із роздержавленням “Запорізької правди”. Згідно із законом про реформування друкованих ЗМІ протягом 2-х років державні і комунальні газети мали змінити свій статус і таким чином стати незалежними. Але “Запорізька правда” у відведені терміни не вклалася , бо її засновник – обласна рада – двічі не змогла ухвалити рішення про роздержавлення газети.

Порожні кабінети, відсутність світла та вимкнена техніка – такий вигляд зараз має редакція “Запорізької правди”. Виконувачка обов’язків головного редактора газети Наталія Зворигіна проводить нас коридорами, демонструючи приміщення , в яких ще не так давно проводилися журналістські летючки та створювалися тексти. А тепер частина кімнат вже орендована іншими фірмами.

Ліцензія відсутня через те, що газета не встигла вчасно пройти процедуру роздержавлення ЗМІ. Питання щодо зміни статусу видання двічі виносилося на сесію облради. Але жодного разу не набрало достатньої кількості голосів. Що тепер робити – у “Запорізькій правді” не знають. Кажуть, потерпають від цього не лише працівники газети, а насамперед її читачі.

Натомість в обласній раді зазначають: “Запорізька правда”, знаходячись ще у процесі роздержавлення, не мала права оформлювати читачам передплату на рік. А ще показують примірники видання і стверджують, що газета продовжує виходити завдяки спонсорам. Крім того, діяльності редакції ніхто не перешкоджає, запевняють в облраді.

На захист газети стали читачі, які судяться з облрадою. Справа дійшла вже до апеляційного суду, який підтримав передплатників. В свою чергу юристи обласної ради подали касацію і тепер чекають на рішення касаційного суду. Від цього й буде залежати , чи винесуть втретє на розгляд облради питання про роздержавлення газети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: