circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька школа “Спас” відсвяткувала 20-річний ювілей

21.05.2018, 17:37

text
Поділитися:

Запорізькій ДЮСШ “СПАС” виповнилось 20 років. Святкування ювілею відбулося в обласній філармонії. До програми заходу ввійшли показові виступи спортсменів, номери танцювальних та вокальних колективів.
Дитячо-юнацьку спортивну школу “СПАС” було створено в 1998 році. Тоді й розпочалось відродження українського бойового мистецтва, а з ним і козацьких традицій. Сьогодні національним рукопашем займаються близько 400 запоріжців. Ця тенденція підтримується й в інших містах країни та частково зарубіжжя. Аби досягти зазначених успіхів, представникам “СПАСУ” доводилось вирішувати низку проблем, які розпочались ледь не з першого дня існування ДЮСШ.

Та минали роки, й з’ясувалось, що козацтво, як феномен, мало не тільки бойове мистецтво. Це історичне явище включало безліч як матеріальних, так і духовних аспектів. Зберегти традиції, ввести історію в сучасність заради майбутнього і є головною метою ДЮСШ “СПАС”. Молоде покоління готове втілювати задумане в реальність. Адже бути членом великої спасівської родини передбачає не тільки освоєння прийомів. Про багатогранність спортивного феномену нашого міста розповіла Юлія Улітенко з осередку “СПАС- СІЧ”.

На святі неодноразово було зазначено – розвитку “СПАСА” не буде кінця. Це явище завжди набуватиме нових витків. На цю мить нагальним питанням для ДЮСШ є офісне приміщення. За словами президента всеукраїнської федерації “СПАС” Олександра Притули, — офіс став би поштовхом для створення так званої “неосічі”, котра була б світовим міжнародним центром.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: