circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька школярка стала призеркою міжнародного конкурсу малюнків

26.06.2018, 10:55

text
Поділитися:

У Національному авіаційному університеті відбулось урочисте нагородження переможців і призерів ІІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя». До основних завдань конкурсу організатори віднесли: формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовність брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні, популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві, формування здорового способу життя серед дітей і молоді та підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Цього року у конкурсі, що проводився з листопада 2017 року – травень 2018 року на території України та Литовської Республіки, взяли участь понад чотирьох тисяч учнів і вихованців загальноосвітніх і позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій.

Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас був вражений великою кількістью учасників конкурсу. Він наголосив, що саме це свідчить про небайдужість та обізнаність у такій великій справі як донорство. Співпраця між Литвою й Україною у політичній, економічній, соціальній сферах має своє успішне продовження у культурному обміні між юними громадянами двох країн.

Вихованка Комунарського районного центру молоді та школярів Олександра Капля зі своєю роботою зайняла почесне ІІІ місце на конкурсі.

Варто зазначити, що конкурс проводиться вже не перший рік Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця», Литовським національним центром крові за сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства Литовської Республіки в Україні та Національного авіаційного університету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: