circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька скульпторка представила неперевершені авторські роботи

02.08.2018, 14:30

text
Поділитися:

“Скульптура повертає людській подобі вагомість та байдужість, без яких я не мислю величі”. Так про скульптуру казав відомий французький письменник Альбер Камю. З ним погоджується молода запорізька скульпторка Людмила Єлецька.

Майже 5 років Людмила Єлецька не випускає з рук пластилін. З нього ліпить ескізи для майбутніх скульптур. Потім виготовляє їх із різних матеріалів. Це можуть бути метал, бронза, пластик, камінь та навіть лід. Зазначає, що робота з кожним матеріалом має свої нюанси.

Людмила розповідає: цього року закінчила Харківську академію дизайну та мистецтв. Скульптура “Танок”— її дипломна робота. Робила з пластику, каже, що це досить міцний матеріал, з яким легко працювати. Дівчина зазначає: скульптура ще не завершена, залишилось доробити деякі деталі. Зізнається: як виглядатиме робота – вирішила не одразу.

Та найулюбленіший матеріал скульпторки метал. Каже – з нього можна виливати тонкі форми. Також Людмила займається живописом. В майбутньому планує поєднати у своїх роботах обидва захоплення. Найбільша мрія дівчини – продовжити навчання за кордоном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: