circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька служба зайнятості працевлаштувала 21 тис. безробітних

14.11.2017, 12:08

text
Поділитися:

Обласним центром зайнятості підбито підсумки діяльності за січень-жовтень 2017 року. За цей період комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 58,4 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,6% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості 21,2 тисячі безробітних знайшли роботу, з них 526 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям; 70 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю; 11 громадян старше 45 років та з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 7,9 тисячі безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 10,8 тисячі безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

У порівнянні з минулим роком збільшилася чисельність працевлаштованих безробітних за направленням служби зайнятості у Приазовському (на 11,9%), Розівському (10,3%), Гуляйпільському (9,1%) та Великобілозерському (6,7%) районах.

За десять місяців поточного року роботодавцями області було надано до центрів зайнятості майже 39 тисяч вакансій.

Найзатребуванішими на сьогодні у роботодавців є професії кваліфікованих робітників – оператори котельних, кочегари, продавці, водії, електромонтери, слюсарі, медсестри, токарі та представники інших робочих професій. Працедавці також шукають бухгалтерів та інженерів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: