circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька служба зайнятості працевлаштувала 350 учасників АТО

30.10.2018, 11:10

text
Поділитися:

Для демобілізованих учасників АТО, які повертаються до мирного життя, одним із найактуальніших питань є працевлаштування. За статистичними даними, на обліку в центрах зайнятості області за дев’ять місяців поточного року перебували 1060 безробітних із числа учасників бойових дій.

За цей період за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 340 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО, на військову службу за контрактом повернулися 78 осіб.

Крім цього, протягом року проходили професійне навчання 58 учасників АТО за актуальними на ринку праці професіями та спеціальностями. Отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності 16 осіб, які започаткували власну справу у сферах надання послуг населенню, сільського господарства, торгівлі, вантажного перевезення та інших. Участь у тимчасових і громадських роботах взяли 53 безробітних демобілізованих військових.

Ця робота триває. Фахівці центрів зайнятості надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання учасникам АТО на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності. Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити їх адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.

Служба зайнятості разом з владою, підприємствами, навчальними закладами продовжує докладати максимум зусиль у питаннях працевлаштування цієї категорії громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: