circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька студентка отримала премію Верховної Ради

03.03.2020, 10:31

text
Поділитися:

Верховна Рада України присудила премії за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування. За проєкт постанови проголосували народні депутати.

Як зазначається в поданні до постанови, кандидати на присудження премії досягли значних результатів у становленні та розвитку молодіжного руху в Україні, брали участь у підготовці законопроєктів та моніторингу щодо дотримання законодавства, зробили вагомий внесок у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування у відповідних регіонах держави.

Серед них аспірантка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату, асистент кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, голова ГО «Центр суспільних дій «Сівітас», студентка Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, засновник ГО «Центр сімейно-правових досліджень», депутат Полтавської міської ради.

В Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації повідомили, що серед молодіжних активістів є і представниця Запорізької області. Це студентка інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету, головна спеціалістка відділу з питань молоді Управління молоді, фізичної культури, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Баранова.

Лауреатам вручили дипломи та грошову частину премії у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів (8500 грн кожному).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: