circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізька торгово-промислова палата святкує ювілей

12.02.2020, 18:11

text
Поділитися:

Вона об’єднує понад 500 компаній Запорізького регіону. А ще є частиною національної та світової системи торгово-промислових палат. Запорізькій торгово-промисловій палаті -- 80. З днем народження ювілярів привітав міський голова Володимир Буряк.

У виставковому центрі “Козак-палац” — незвичайна конференція. Тут святкує свій ювілей Запорізька торгово-промислова палата. Це найбільша у нашому регіоні бізнес-асоціація. Своєрідний майданчик для спілкування між бізнесом і владою. ЗТПП об’єднує найактивніших підприємців регіону.

Перший віце-президент торгово-промислової палати України Михайло Непран говорить, Запорізька палата одна з небагатьох в системі, яка є дуже активною, яка виступає часто ініціатором. Вона продуктивна, з нею не просто, але приємно, завдяки таким палатам рухається вся система і розвивається.

Зараз ЗТПП має партнерів у Європі та країнах Близького Сходу, Азії, Латинської Америки. Діє понад 70 двосторонніх угод про співробітництво. Запорізька торгово-промислова палата співпрацює також з турецькими партнерами. Щороку такі відносини зміцнюються. У пріоритеті -- промисловість.

Голова українсько-турецької асоціації бізнесменів Бурак Пехліван оцінює сьогодення як золотий період розвитку ділових та політичних українсько-турецьких стосунків, і Запоріжжя відіграє в них велику роль. З торгово-промисловою палатою співпрацюють, зокрема, виробники металу, які завдяки їй стали експортувати продукцію до Туреччини.

Фахівці ЗТПП надають понад 20 тисяч послуг запорізькому бізнесу. Зокрема, з експертизи, сертифікації походження товару, митного декларування, розробки та сертифікації систем менеджменту якості. Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов підкреслює, торгово-промислові палати – це висоінтелектуальні організації, які постійно доносять до бізнесу найпрогресивніші ідеї зі всього світу.

Привітати ЗТПП з ювілеєм зібралися дипломати, міжнародні партнери, підприємці та представники влади. Керівникам кращих підприємств Запорізької області вручили відзнаки. Отримала нагороди і палата-ювілярка та її керівник Володимир Шамілов. Вручаючи відзнаки міський голова Володимир Буряк наголосив: діяльність ЗТПП свідчить про те, що бізнес у нашому регіоні має надійного партнера.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, ЗТПП провела колосальну роботу, надала допомогу в розвитку міста, запорізького краю, нашої країни, тож хотілося би привітати її з ювілеєм, побажати всього найкращого, успіхів – і самій ЗТПП, і підприємствам, які співпрацюють з промисловою палатою.

Міський голова Володимир Буряк передав Володимиру Шамілову вітального листа від Асоціації міст України. А керівник ЗТПП вручив меру сертифікат, який підтверджує, що послуги, які надають запорізькі ЦНАПи, відповідають європейським стандартам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: