+3°

+3°

Запорізька веслувальниця перемогла на чемпіонаті України

20.09.2019, 18:15

Добігає кінця веслувальний сезон. Завершальним стартом для запорізької спортсменки Лариси Жалінської цього року став командний чемпіонат України. Змагання відбувалися в Києві, звідки наша землячка повернулася з медаллю.

Національна першість з академічного веслування передбачала стандартну для командного старту дистанцію – 2000 метрів. Змагання відбувалися в усіх олімпійських та не олімпійських класах човнів. Запоріжанка Лариса Жалінська разом із напарницею Світланою Мартиновою на цих гонках здобула “золото”.

Лариса Жалінська каже – першу половину дистанції вони з колегою програвали. Однак стратегічне мислення, взаєморозуміння та знання принципів веслування проти вітру допомогли трансформувати нібито невдалий початок у позитивний кінцевий результат.

Окрім золотої медалі, спортсменка привезла додому гарні емоції. Головним чином її вразило те, наскільки зріс рівень змагань.
На цей рік більше змагань не заплановано. Найближчий старт, у якому Лариса Жалінська має взяти участь, – зимовий чемпіонат у Конча-Заспі на початку 2020 року. Потім–континентальна першість, де розігруватимуться ліцензії на Олімпіаду.