+3°

+3°

Запорізьке дербі між “ЗТРом” та “ЗНТУ-ЗАБом”

05.03.2019, 17:58

В чоловічій гандбольній суперлізі України пройшли матчі 24 туру. Його центральним поєдинком стала зустріч другої та третьої команд нинішнього розіграшу – запорізьких “ЗТР” та “ЗНТУ-ЗАБ”. Хід гри до останнього тримав уболівальників у напрузі.

Це вже третя зустріч нинішніх суперників у поточному чемпіонаті. У перших двох, з досить комфортним розривом, перемагав “ЗТР”. Але цього разу студенти дали одному з лідерів українського гандболу справжній бій. Більшу частину першого тайму “ЗТР” знаходився у ролі наздоганяючого. Вийти уперед вдалося лише на 19-й хвилині – Роман Северін зробив рахунок 11:10 на користь своєї команди. На перерву суперники пішли за переваги “ЗТРа” – 18:16. Цей гандикап господарі тримали всю другу половину гри. Але в ендшпілі “ЗНТУ-ЗАБ” мав усі шанси звести поєдинок унічию. Проте у ці хвилини блискуче зіграв кіпер “ЗТРа” Дмитро Веремчук, який витягнув 2, майже невідпорні кидки, упритул. У підсумку – перемога команди Віталія Ната – 29:27.

Завдяки цій перемозі “ЗТР” набрав 34 очки, що вивело його на першу позицію в турнірній таблиці чемпіонату. На два пункти відстає інший запорізький клуб – “Мотор”, у якого дві гри в запасі. “ЗНТУ-ЗАБ” замикає чільну трійку чемпіонату.